ИНФОРМАЦИЈЕ О ПРЕВЕНТИВНИМ МЕРАМА И АКТИВНОСТИМА ЗА СПРЕЧАВАЊЕ ШИРЕЊА ИНФЕКЦИЈЕ

Е-УПИС ПРВАКА - КОРАК ПО КОРАК

ДОБРО НАМ ДОШЛИ ПРВАЦИ

УПИС ПРВАКА ЗА ШКОЛСКУ 2024/2025!!!
Драги родитељи будућих првака, учините најбољи избор школе за своје дете без обзира на то да ли територијално припадате ОШ ,,Бранко Радичевић" Панчево.
За упис деце која територијално не припадају нашој школи, захтев можете поднети секретару школе на следеће начине:

личним доласком у нашу школу где ћете попунити образац, или слањем обрасца на имејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

ОБРАЗАЦ захтева можете преузети са сајта наше школе
Додатне информације или помоћ око преузимања обрасца пружамо преко телефона 013 352 663 и 062 8056505.

захтевУПИС ПРВАКА

ШАРЕНГРАДСКИ КУП 2024

У Крушевцу  је одржан Шаренградски куп 11.05.2024.  Вук Ранђеловић ученик 6-1, иначе спортиста ПК  "Спарта" освојио је на  100 м краул 3.место  и 100 м прсно 2. место.
Вуче, поносни смо на тебе и твоје успехе!
441410831 901917611949405 2011788585664088948 n

ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ У ЏУДОУ

"Првенство државе за старије пионире У-14 2024" и Павле Радивојевић у  одличним  мечевима освојио 1.место 🥇. Две године је  узастопно првак Србије, што је велики успех имајући у виду да му је ово улазна година старијих пионира!
Честитамо, Пајо!
Пајо, твоја школа се поноси тобом и твојим спортским успесима!
441926226 901838498623983 8994625537355165662 n

ДАНИ ХАРМОНИКЕ

Наш ученик Владимир Михајлов наставља да ниже награде и то прве!
Честитамо Владимире!
436252601 901834601957706 8679325863187192893 n

МЕЂУНАРОДНО МАЖОРЕТ ТАКМИЧЕЊЕ

У Хали спортова 11.5.2024. одржано је међународно мажорет такмичење Европа гранд приџ ,  на коме су учествовале ученице наше школе из мажорет клуба "Панчевачке лавице",  Лара Богдановић и Јована Арамбашић ИИ/3 ,Даница Батало и Марија Батало ( Даница је други а Марија 4 разред)  . На овом такмичењу освојиле су златну медаљу у категорији мала група са штапом кореографија Пинк пантер , и сребрну медаљу у екипној кореографији са пом понима ( пуфрнама) .  Ове девојчице су кадеткиње које су већ показале умеће и у Бањалуци на истоименом такмичењу освојивши медаље и за соло кореографије које су играле. Овим наградама и проласком на Државном такмичењу, обезбедиле су учешће на Отвореном Европском првенству које ће се ове године одржати у Панчеву крајем јуна.
Браво!
442404992 901832618624571 4395697041280273338 n

СТИХОВАЊЕ

Oдржано je такмичење из рецитовања ,,Стиховање" у Градској библиотеци Панчево.
Од 197 учесника, такмичило се и наших 11 ученика које похваљујемо.
Посебно честитамо на успеху ученицама:
Милици Сокнић 8/2 - победници у категорији нaродне песме;
Наташи Алемпијевић 8/1 и Иви Гњатовић 8/2 за пролаз у финале.
Браво! ❤️
pancevo stihovanje

НЕДЕЉА ЗДРАВЉА ЗУБА

Поводом обележавања Недеље здравља уста и зуба, стоматолози др Маја Нововић и др Јелена Голубов одржале су у среду, 15. маја, предавање ученицима наше школе, а том приликом уприличена је и изложба ликовних радова.
Стоматолози су деци причали о оралном здрављу, о важности правилног и редовног прања зуба, о правилној исхрани и о препаратима флуора. Показали су им и технику правилног прања зуба и обавили превентивне прегледе.
Слична акција поновљена је и у четвртак, 16. маја, када је Одељење дечије и превентивне стоматологије Дома здравља Панчево угостило је малишане из вртића „Љиљан“.
Најмлађи су се упознати са атмосфером и радом у стоматолошким ординацијама и послужили се воћем које је било изложено у чекаоници.
На фотографијама можете видети како је то било у нашој школи.

РИТМИЧКА ГИМНАСТИКА

Ученице насе школе Андреа Тисевски и Сара Пресетник су претходног викенда учествовале на Првенству Београда у Б програму за јуниорке у ритмичкој гимнастици са својим клубом Палилула.
Андреа је освојила две златне и једну сребрну медаљу, а Сара две златне и три сребрне медаље.
Честитамо им и желимо још пуно успеха у даљим такмичењима.
gim

ТАКМИЧЕЊЕ У ХАРМОНИЦИ

Ученик наше школе Тасков Марко, а иначе ученик Музичке школе "Јован Бандур" Панчево, освојио је 1. награду у свирању на хармоници.

har

ГРАНД ПРИЏ МАЖОРЕТ

Ученица наше школе, Невена Баста, освојила је 1. место у категорији Класик пом пон - кадети на Гранд приџ мажорет спорта Србије.

maž

МИСЛИША 2024

На републичком финалу такмичења "Мислиша" из математике одржаном у недељу 12.05.2024. Никола Грбин је освојио похвалу.
Честитамо!
unnamed

Бројач посета

1133227

Огласна табла

Мењамо смену!

Од 20. маја, старијој смени настава почиње од 13,00 часова, а млађој од 8,00 часова :)

Све информацијe можете добити путем бројева телефона 352-663 или 062/80-56-505 радним данима од 8 до 15 часова.