informator

ИНФОРМАЦИЈЕ О ПРЕВЕНТИВНИМ МЕРАМА И АКТИВНОСТИМА ЗА СПРЕЧАВАЊЕ ШИРЕЊА ИНФЕКЦИЈЕ

Е-УПИС ПРВАКА - КОРАК ПО КОРАК

СИСТЕМАТСКИ ПРЕГЛЕД УЧЕНИКА ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА

Систематски преглед (мерење телесне висине, тежине, крвног притиска и преглед лекара) за ученике трећег разреда обавиће се у Школском диспанзеру.

Деца долазе искључиво здрава, да нису била у контакту са ковид позитвином особом у последње две недеље.

Ученици са собом треба да понесу здравствену књижицу (без обзира на оверу). У наставку је оријентациони распоред прегледа, а детаљнији распоред направиће одељењски старешина.

Опширније...

СТОМАТОЛОГИЈА

Стоматолошка ординација почиње са радом од понедељка, 13. децембра. Др Драгана Маловић и стоматолошка сестра Викторија Остојин ће у нашој школи бити у следећим терминима:

ДЕЦЕМБАР

Понедељком  од 12 до 18 часова
Средом  од 8 до 14 часова
Петком  од 8 до 14 часова

ЈАНУАР

Уторком  од 12 до 18 часова
Четвртком  од 8 до 14 часова

КОШАРКА - ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Кошаркашка екипа девојчица наше школе су у уторак, 23. новембра у Банатском Карловцу одмериле снаге са својим противницима и након сјајне утакмице освојиле прво место. Честитамо!

ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Поштовани родитељи,

Школска година почиње од 1. септембра. Настава ће се одржавати према распореду часова, а часови ће трајати 45 минута. Млађи разреди (од првог до четвртог) крећу пре подне, од 8 часова. а старији (од петог до осмог разреда) од 13 часова. Смене се мењају на две недеље. Почетак школске године почињемо по првом моделу, а на седмичном нивоу на територији града пратиће се епидемиолошка ситуација од које зависи који ће се модел примењивати.

Желимо вам срећан и успешан почетак школске године!

ЛЕТЊА УЧИОНИЦА

УЏБЕНИЦИ ЗА ШКОЛСКУ 2021/2022. ГОДИНУ

Списак уџбеника за школску 2022/2023. годину биће објављен после 10. априла 2022. године.

Списак уџбеника који ће се користити школске 2021/2022. године можете преузети из табеле.

Разред енглески  немачки

25-29.
1-5.
јун
Први разред  word logo  word logo  word logo  word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo
Други разред  word logo  word logo  word logo  word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo
Трећи разред  word logo  word logo  word logo  word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo
Четврти разред  word logo  word logo  word logo  word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo
Пети разред  word logo  word logo  word logo  word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo
Шести разред  word logo  word logo  word logo  word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo
Седми разред  word logo  word logoword logo  word logo  word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo
Осми разред  word logo  word logo   word logo  word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo
Библиотека  word logo  word logo  word logo  word logo word logo word logo word logo word logo word logo word logo

Свим нашим ученицима желимо пријатан летњи распуст!

Упис ученика у први разред почиње 1. априла. Све информацијe о бесплатним уџбеницима и упису у продужени боравак, као и све друге информације можете добити путем бројева телефона 352-663 или 062/80-56-505 радним данима од 8 до 15 часова.