Добро нам дошли!

2020   hol cvece1

 

informator

facebook logo5          

 

 

 

 

instagram1

 

 

 

       youtube 

 
 Телефон за информације 
062/80-565-05 
 


ИНФОРМАЦИЈЕ О ПРЕВЕНТИВНИМ МЕРАМА И АКТИВНОСТИМА ЗА СПРЕЧАВАЊЕ ШИРЕЊА ИНФЕКЦИЈЕ

      

Е-УПИС ПРВАКА - КОРАК ПО КОРАК

Тимови

СПИСКОВИ ЧЛАНОВА ТИМОВА ШКОЛСКЕ 2021/2022. ГОДИНЕ

тим за самовредновање

  1. Јарковачки Гордана
  2. Грбин Данијела
  3. Божичковић Весна
  4. Младеновић Горица
  5. Павловић Снежана-координатор
  6. Раичковић Живота
  7. Стоjилковић Јелена
  8. Нововић Мирко
  9. Јелена Перин, представник   Савета родитеља
  10. Михајло Нунић, представник Ученичког парламента
  11. Татјана Лазаров, представник јединице локалне самоуправе

ученички парламент

  1. Данијела Врховац
  2. Александра Мимић- координатор

тим за професионалну оријентацију

  1. Снежана Анђеловић
  2. Марија Поповић
  3. Слијепчевић Александра- координатор
  4. Мирковић Јелена
  5. Мирковић Коста
  6. Стевановић Драгана
  7. Раичковић Ивана

unesco тим

  1. Дајана Гргић
  2. Младеновић Горица
  3. Павловић Снежана
  4. Халупа Јелена- координатор
  5. Милана Петрица, представник Ученичког парламента

Стручни актив за школско развојно планирање

  1. Весна Бекићкоординатор
  2. Абрамовић Смиља
  3. Снежана Анђеловић
  4. Балабан Мирјана
  5. Боканић Снежана
  6. Врховац Данијела
  7. Грујић-Новковић Александра
  8. Љиљана Јанковић
  9. Пршић Вујчин Бранислава
  10. Радованчев Марица
  11. Ратков Жебељан Данијела
  12. Шиповац Данијела
  13. Мирко Нововић
  14. Дамјанов Будимир, представник Савета родитеља
  15. Верица Борковић, представник јединице локалне самоуправе
  16. Ђорђе Петров, представник Ученичког парламента

тим за маркетинг и промоцију

  1. Јелена Мирковић – координатор
  2. Јелена Влаисављевић
  3. Миљковић Александар
  4. Ратковић Дејан
  5. Родић Драгица
  6. Слијепчевић Александра
  7. Стојанчевић Снежана
  8. Јелена Стоjилковић
  9. Халупа Јелена
  10. Шиповац Данијела
  11. Нововић Мирко
  12. Дејан Ратков, представник Савета родитеља
  13. Милана Петрица, представник Ученичког парламента

тим за обезбеђивање квалитета и развој установе

  1. Марица Радованчев
  2. Анђеловић Снежана
  3. Грбин Данијла
  4. Николић Валентина-координатор
  5. Поповић Марија
  6. Пршић Вујчин Бранислава
  7. Раичковић Ивана
  8. Родић Драгица
  9. Халупа Јелена
  10. Нововић Мирко
  11. Бојан Златковић, представник Савета родитеља
  12. Теодора Чакован, представник Ученичког парламента
  13. Верица Борковић, представник јединице локалне самоуправе

Google учионица

          Врховац Данијела

тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања

  1. Стевановић Драгана
  2. Абрамовић Смиља-координатор
  3. Балабан Мирјана
  4. Бојић Јадранка
  5. Божинић Милена
  6. Гргић Дајана
  7. Кристина Пинтарић
  8. Мимић Александра
  9. Мирковић Коста
  10. Михајлов Весна
  11. Поповић Марија
  12. Раичковић Ивана
  13. Драгана Стевановић-ментор Вршњачког тима
  14. Стојанчевић Снежана
  15. Јелена Халупа
  16. Александар Миљковић
  17. Нововић Мирко
  18. Александар Миљковић
  19. Бојан Златковић, представник Савета родитеља
  20. Теодора Павлица, представник Ученичког парламента
  21. Верица Борковић, представник јединице локалне самоуправе

тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва

  1. Весна Божичковић
  2. Бојић Јадранка-координатор
  3. Гргић Дајана
  4. Јарковачки Гордана
  5. Раичковић Живота
  6. Тот Нада
  7. Стокић Бојан
  8. Аџић драгана, представник Савета родитеља
  9. Софија Стефановић, представник Ученичког парламента
  10. Татјана Лазаров, представник јединице локалне самоуправе

тим за професионални развој

  1. Јанковић Љиљана
  2. Михајлов Весна– координатор
  3. Младеновић Горица
  4. Павловић Снежана
  5. Тања Матејић. представник Савета родитеља
  6. Гордана Јаковљевић, представник Ученичког парламента
  7. Драгана Драгутиновић, представник јединице локалне самоуправе

Стручни актив за развој школског програма

  1. Абрамовић Смиља
  2. Врховац Данијела
  3. Кристина Пинтарић– координатор
  4. Јанковић Љиљана
  5. Мијатов Александра
  6. Ратковић Дејан
  7. Шиповац Данијела

тим за инклузивно образовање

  1. Валешински Станковић Наташа- координатор
  2. Пинтарић Кристина
  3. Раичковић Ивана
  4. Мијатов Александра
  5. Николић Валентина
  6. Поповић Александра
  7. Слијепчевић Александра
  8. Шиповац Данијела
  9. Бојан Златковић, представник Савета родитеља
  10. Алекса Поповић, представник Ученичког парламента
  11. Драгана Драгутиновић, представник јединице локалне самоуправе

педагошки колегијум

(сви руководиоци стручних тела)

1.Абрамовић Смиља

2.Балабан Мирјана

3.Бекић Весна

4.Бојић Јадранка

5.Михајлов Весна

6. Божичковић Весна

7. Јанковић Љиљана

8. Мимић   Александра

9.Мирковић Јелена

10.Мирковић Коста

11. Михајлов Весна

12. Николић Валентина

13. Павловић Снежана

14. Пинтарић Кристина

15.Поповић Александра

16. Поповић Марија

17. Ратков Жебељан Данијела

18.Халупа Јелена

19. Јелена Стоjилковић, библиотекар

20. Нововић Мирко-руководилац

комисија за екологију

  1. Боканић Снежана
  2. Поповић Александра– координатор

комисија за биоскоп и позориште

  1. Марија Поповић-– координатор
  2. Снежана Анђеловић

црвени крст

  1. Јелена Стојилковић, библиотекар

спортске активности

  1. Коста Мирковић-кординатор
  2. Александра Мимић

Es-dnevnik

  1. Ратков Жебељан Данијела-кординатор за вишу смену
  2. Александра Грујић Новковић - координатор за нижу смену

Бројач посета

560348

Огласна табла



Свим нашим ученицима желимо пријатан летњи распуст!   

:)

 

 

 

 

Упис ученика у први разред почиње 1. априла. Све информацијe о бесплатним уџбеницима и упису у продужени боравак, као и све друге информације можете добити путем бројева телефона 352-663 или 062/80-56-505 радним данима од 8 до 15 часова.

Јавне набавке

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30