Добро нам дошли!

Бранкова школа има срце - видео запис

2020   hol cvece1

 

Upis prvaka

facebook logo5          

 

 

 

 

instagram1

informator
 Телефон за информације о  упису првака
062/80-565-05 
 


ИНФОРМАЦИЈЕ О ПРЕВЕНТИВНИМ МЕРАМА И АКТИВНОСТИМА ЗА СПРЕЧАВАЊЕ ШИРЕЊА ИНФЕКЦИЈЕ

88011165 1637521413054014 4168139785082241024 n   90334226 1112733582453205 4090072732933292032 n   Pranje ruku print 1

 

СПИСКОВИ УЧЕНИКА ПРВОГ РАЗРЕДА

Поштовани родитељи првака, у наставку се налазе спискови првака по одељењима. Списак уџбеника налази се овде. Списак ученика који иду у продужени боравак биће истакнут у понедељак, 31.8.2020. године, док прибавимо неопходну документацију.

Одељење 1-1

Марица Радованчев, одељ. старешина, страни језик: енглески

  1. Адамовић Марко
  2. Алемпијевић Милица
  3. Беговић Срна
  4. Белић Стефан
  5. Грбин Михајло
  6. Ђорђев Тамара
  7. Коруновски Јанко
  8. Милевски Лука
  9. Миленков Михајло
  10. Милосављевић Милош
  11. Мишић Јована
  12. Новаковић Николина
  13. Новковић Видак
  14. Орлић Даница
  15. Песеки Тара
  16. Петровић Јована
  17. Првуљ Љубица
  18. Срданов Константин
  19. Ћулибрк Душан
  20. Царина Невена
  21. Чавошки Ксенија

Одељење 1-2

Александра Мијатов, одељ. старешина, страни језик: немачки

  1. Атанасовски Дуња
  2. Брајдић Страхиња
  3. Булатовић Дуња
  4. Васиљевић Миња
  5. Виријевић Ива
  6. Ђокић Филип
  7. Ђурђевић Дуња
  8. Живков Данијел
  9. Јовановић Вељко
  10. Кајић Лука
  11. Корба Никола
  12. Крстић Миљана
  13. Крстић Слађана
  14. Лазаревић Јован
  15. Манџул Маша
  16. Марков Олег
  17. Новаковић Лена
  18. Пандуров Владимир
  19. Пауновић Борис
  20. Славковић Миа
  21. Тодоров Јована

Одељење 1-3

Јадранка Бојић, одељ. старешина, страни језик: енглески

  1. Батало Марија
  2. Васић Андреј
  3. Вујић Немања
  4. Вучковић Лазар
  5. Дамјановић Дуња
  6. Ђукић Алекса
  7. Јованов Душан
  8. Којадиновић Алекса
  9. Микић Матеја
  10. Мирковић Ана
  11. Мустафовски Леонора
  12. Петрић Ана
  13. Петровић Лара
  14. Петровић Мила
  15. Попов Алекса
  16. Ристић Исидора
  17. Ристов Сара
  18. Симеонов Ђорђе
  19. Сперлин Сара
  20. Стаменковић Милош
  21. Стојановић Ива
  22. Филиповић Марта

Бројач посета

517031

Огласна табла



Од 7. до 11. јуна:

група А - уторак, четвртак;

група Б - понедељак, среда, петак.

Од 14. до 18. јуна:

група А - понедељак, среда, петак;

група Б - уторак, четвртак. 

Останимо здрави!

:)

 

 

 

 

Временска прогноза

Све информацијe можете добити путем бројева телефона 352-663 или 062/80-56-505 радним данима од 8 до 15 часова.

Јавне набавке

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30