Стручни активи

ОШ „Бранко Радичевић“ има пет стручних већа:

1. Стручно веће учитеља:

Први разред: Пршић Вујичин Бранислава, Шиповац Данијела, Павловић Снежана и Николић Валентина (руководилац већа је Пршић Вујичин Бранислава).

Други разред: Јарковачки Гордана , Манојловић Милица, Абрамовић Смиља и Младеновић Горица (руководилац већа је Манојловић Милица).

Трећи разред: Родић Драгица, Грујић Новковић Александра, Михајлов Весна (руководилац већа је Михајлов Весна).

Четврти разред: Радованчев Марица, Мијатов Александра, Петровић Наташа и Бојић Јадранка (руководилац већа је Бојић Јадранка).

Руководилац Стручног већа учитеља за школску 2015/2016. годину је Петровић Наташа.

За продужени боравак задужена је Пајевић Ивана.

2. Стручно веће природних наука :

математика – Алексић Милена, Анђеловић Снежана и Симовић Љиљана,

физика - Јанковић Љиљана ,

хемија - Ратков Жебељан Данијела,

биологија - Петровски Мирјана и Ђурђевић Александра,

информатика - Врховац Данијела.

техничко и информатичко образовање –Зељковић Бошко и Њагул Васа

Руководилац Стручног већа за школску 2015/2016.годину је Анђеловић Снежана.

3. Стручно веће друштвених наука :

Наставнице историје Варга Ђенђи и Фара Павлов Маринела, наставнице географије Божичковић Весна и Тот Нада.

Руководилац Стручног већа за школску 2015/2016.годину је Тот Нада.

4. Стручно веће за језик и књижевност :

српски језик – Поповић Тамара, Мирковић Јелена, Поповић Марија и Наумоски Татјана

енглески језик - Халупа Јелена, Гргић Дајана и Балабан Мирјана

немачки језик - Раичковић Живота, Слијепчевић Александра и Фодор Ана

Руководилац Стручног већа за школску 2015/16.годину је Раичковић Живота.

5. Стручно веће уметности и вештина :

ликовна култура - Ратковић Дејан,

музичка култура - Стојанчевић Снежана,

физичко васпитање -  Нововић Мирко, Мирковић Коста и Мимић Александра

Руководилац Стручног већа за школску 2015 /2016.годину је Нововић Мирко.

face3

Нижим разредима настава почиње од 8 часова, а вишим од 13 часова. Понедељак, 17. фебруар је нерадни дан поводом државног празника. Смена се мења 24. фебруара.