ПРИЈАВА ЗА КУРС ПАЈТОНА

Поштовани ученици,
позивамо вас да се пријавите на курс  Пајтона у центар за таленте "Михајло Пупин", Панчево.
За ученике 5. и 6.  разреда у понуди је курс: Основе Пајтона
За ученике 7. и  8. разреда у понуди је курс: Основе Пајтона + Програмирање графике помоћу Pygame библиотеке
Курс основе Пајтона обухвата теме по програму за шести разред (садржај можете видети на линку https://petlja.org/biblioteka/r/kursevi/prirucnik-python ) и напредни део који се односи на такмичарске задатаке (алгоритми и структуре података).
Курс за 7. и 8. разред: Основе Пајтона је исти као и за курс за 5. и 6. разред, а детаље за програмирање графике можете видети на линку https://petlja.org/biblioteka/r/kursevi/pygame-prirucnik
Напредни део курса се односи на такмичарске задатке.
У мејлу за пријаву треба оставити следеће податаке:
Презиме и име, разред, школа, број мобилног телефона, E-mejl, ЈМБГ.
Преко мејла добићете анкету коју треба да попуните!
Руководилац РЦТ "Михајло Пупин", Панчево
др Драгољуб Цуцић
Димитрија Туцовића 2, 26000 Панчево
Мобилни: 062 756 810
Facebook: Regionalni centar za talente "Mihajlo Pupin"

Нижим разредима настава почиње од 8 часова, а вишим од 13 часова. Смена се мења 2. марта.