НАГРАДЕ УЧЕНИКА ЗА ДАН ГРАДА

Драге колеге, ученици, родитељи,
молимо Вас да обавестите ученике који похађају ваше школе, њихове наставнике/професоре и родитеље, да дођу у Велику скупштинску салу 7. новембра, у 13. часова.
ЧЕСТИТАМО УЧЕНИЦИМА, НАСТАВНИЦИМА/ПРОФЕСОРИМА/МЕНТОРИМА, ШКОЛАМА, РОДИТЕЉИМА!
- Ученицима ће бити додељене награде поводом освајања места на државним и међународним такмичењима.
- Наставници/професори/ментори ће добити похвале за успехе ученика са којима су радили (то ће уједно бити и прилика да се договоримо око одласка на једнодневну наградну екскурзију, да одредимо датум и дестинацију, имамо понуде за Кикинду и Сремску Митровицу).
- Родитељи, да испрате признања за своју децу, и ако су деца малолетна (највише их је таквих) морају да потпишу да су деца преузела награду.
Молимо менторе, пошто немамо мејлове свих ученика, да провере да ли су обавештени за четвртак 7. новембра. Такође, молимо и ученике који се нађу на списку да провере са другарицама и другарима да ли су обавештени.
Хвала Вам унапред на сарадњи.
Срдачан поздрав,

Руководилац РЦТ "Михајло Пупин", Панчево
др Драгољуб Цуцић
Димитрија Туцовића 2, 26000 Панчево
Мобилни: 062 756 810
Facebook: Regionalni centar za talente "Mihajlo Pupin"
Списак награђених ученика и наставника можете преузети овде.

Због ванредне ситуације, настава се у школи обуставља од 16. марта до даљег. Пратите упутства о начину одржавања наставе на даљину.