Упис деце у први разред основне школе обавезан је за сву децу рођену од 1.3.2013. године до краја фебруара 2014. године. Пријављивање деце за упис у први разред основне школе вршиће се током априла месеца 2020. године. Упис деце реализоваће се до краја маја. За упис детета у први разред родитељ подноси следећу документацију: извод из матичне књиге рођених за дете (фотокопија); потврду о здравственом прегледу детета; фотокопију пријаве стана или личне карте родитеља, као доказ о територијалној припадности школи и Уверење (или потврда до издавања уверења) предшколске установе о похађању припремног предшколског програма.

2020   hol cvece1

facebook logo5                     informator

 

 

Резултати 2015/2016

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ШКОЛСКЕ 2015/2016. ГОДИНЕ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ОДБОЈЦИ

Мушка екипа - II место                                                    Женска екипаIII место

Миљан Анџић

8-3

Николина Весковић

8-2

Урош Ташић

8-2

Милица Томић

8-1

Сергеј Тулић

8-3

Катарина Јеличић

7-3

Ђорђе Рајковић

8-3

Теодора Ћириковачки

7-3

Матеја Жалац

8-2

Ленка Топаловић

7-3

Борис Поплишан

8-1

Томана Барић

7-3

Абрамовић Владан

8-1

Татјана Јакубов

8-1

Дејана Радојчић

8-3

Сара Мрдак

7-3

ОПШТИНСКО И ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У ПЛИВАЊУ

Прсно (50 m)

-       Нађ Андреа, III-3– I место (пласман на републичко такмичење)

-       Поплишан Борис, VIII-1– I место (пласман на републичко такмичење)

-       Овука Марко, VII-3– II место (пласман на републичко такмичење)

Леђно (50 m)

-       Ђурђев Сара, II-3– II место (пласман на републичко такмичење)

-       Тутић Ана, III-1 – III место

-       Бојат Михајло, II-1 – III место

Делфин (50 m)

-       Лазаревић Михајло, V-4– II место (пласман на републичко такмичење)

-       Кормањош Матеја, IV-4 – III место

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Сергеј ВукасовићVIII-2 -IIместо

Стефан НиколићVIII-1 -IIIместо. 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Александар Станојковић 5-3 – II место;

Вељко Цуканић 6-4 – II место;

Станојковић Александра 3-2 - II место;

Варсаковић Миљан 4-1 - II место;

Јанковић Невена 4-1 - II место;

Митровић Константин, 3-3 - II место

Наташа Нешковић 6-3 – III место;

Александра Луковац 7-3 – III место;

Рунић Марко 4-1 - III место;

Радојевић Анђела 4-1 - III место;

Игор Дамјановић 5-4 – похвала;

Дарко Лунц 5-3 – похвала;

Огњен Перишић 6-3 – похвала;

Немања Вујић 7-3 – похвала;

Марко Овука 7-3 - похвала;

Анастасија Спасић 7-1 - похвала;

Јеличић Никола 3-3 - похвала;

Митровић Константин 3-3 - похвала;

Филиповић Миона 3-3 - похвала;

Андоновски Тамара 4-3 - похвала.

Драгићевић Тамара 3-2 - похвала

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

Слијепчевић Михајло V-4 - други по броју бодова у општини

Ћућа Елена VII-3 - прва по броју бодова у општини

Сви учесници су пласирани на окружно такмичење из биологије.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

Врачар Веселин VII-3 - II место

Босанчић Данило VI-1 - III место

Ћурчин Ђура VII-1 - III место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

Ћућа Елена VII-3 - I место

Вујић Немања VII-3 - I место

Чивљаку Јосип VII-3 - II место

Давинић Марина VII-2 - III место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У КОШАРЦИ

Женска екипа – I место                                                                                      Мушка екипа - I место

Сара Црепајац

8-1

Владан Абрамовић

8-1

Марина Давинић

7-2

Иван Букур

8-1

Анђела Петковић

6-2

Филип Јањић

8-1

Глорија Стојановић

8-1

Дарко Јованов

8-1

Владана Калинић

5-2

Максим Поповић

8-1

Ива Иванов

8-2

Алекса Митевски

8-2

Ана Иванов

8-2

Сергеј Тулић

8-3

Тијана Ивков

8-1

Ђорђе Рајковић

8-3

Кристина Стојановић

7-1

Андрија Челић

8-3

Сташа Арсеновић

6-2

Милош Маринковић

7-3

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

Сергеј Вукасовић VIII-2 - I место

Давид Ђуретановић VII-2 - II место

Елена Ћућа VII-3 - II место

Вељко Цуканић VI-4 - III место

Никола Демијаненко VI-4 - похвала

Светлана Ракић VII-2 – похвала

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

Вујичић Лазар VIII-2 - II место

Вренчев Хелена VIII-1 - III место

Тисевски Анђела VII-1 - III место

Луковац Александра VII-3 - III место

Чивљаку Јосип VII-3 - III место

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

Спасић Анастасија VII-1 - I место

Тисевски Анђела VII-1  - I место

Додер Јана VIII-4 - директан пласман на окружно јер је прошле године освојила 4. место у држави

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Сергеј Вукасовић VIII-2 - III место, пласман на републичко такмичење

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Станојковић Александар V-3 - II место

Јанковић Невена IV-1 - III место

МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ „МИСЛИША“

Други разред

         Четврти разред

Домазетовски Урош II-1

I место

Ердељанин Аљоша IV-1

Похвала

Витомировић Милош II-1

Похвала

Јаковљевић Горана II-1

Похвала

Пети разред

Петровић Леа II-2

Похвала

Станојковић Александар V-3

Похвала 

Прокић Растко II-1

Похвала

Форђарини Марко II-1

Похвала

Шести разред 

Нешковић Наташа VI-3

Похвала

Трећи разред

Перишић Огњен VI-3

Похвала 

Митровић Константин III-3

Похвала

Цуканић Вељко VI-4

Похвала

Тошков Елена III-3

Похвала

ЗДРАВА ШКОЛА

Екипа одељења - IV-3 се пласирала на међушколско такмичење

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

Вујичић ЛазарVIII-2 - II место, пласман на републичко такмичење 

47. ГРАДСКА СМОТРА РЕЦИТАТОРА

Милана Петрица II-2 - ласман на Регионалну смотру рецитатора

ЗДРАВА ШКОЛА - МЕЂУШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Eкипa одељења IV-3 - I место

ГРАДСКО ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ШАХУ

Давид Полић V-3 – пласман на окружно такмичење

Милица Кнежевић VI-2– пласман на окружно такмичење

Страхиња Николић IV-1– пласман на окружно такмичење

ЗДРАВА ШКОЛА - ФИНАЛЕ

Ива Врањеш, Урош Цветковић и Филип Вуловић, екипа IV-3одељења - II место

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

Слијепчевић Михајло V-4 - I место

Ћућа Елена VII-3 - I место

Игњатов Тијана VI-1 - II место

Грубанов Марта V-4 - III место

Чечовић Јелена VI-4 - III место

Стојанов Милица VII-1 - III место

Ћириковачки Теодора VII-3 - III место

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

Тисевски Анђела VII-1 -пласман на републички ниво 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

Сергеј Вукасовић - VIII-2 - II награда – пласман на републичко такмичење

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У КОШАРЦИ

Мушка екипаI место

Женска екипа - I место

Владан Абрамовић 8-1

Иван Букур 8-1

Филип Јањић 8-1

Дарко Јованов 8-1

Максим Поповић 8-1

Алекса Митевски 8-2

Сергеј Тулић 8-3

Ђорђе Рајковић 8-3

Андрија Челић 8-3

Милош Маринковић 7-3

Сара Црепајац 8-1

Марина Давинић 7-2

Анђела Петковић 6-2

Глорија Стојановић 8-1

Владана Калинић 5-2

Ива Иванов 8-2

Ана Иванов 8-2

Тијана Ивков 8-1

Кристина Стојановић 7-1

Сташа Арсеновић 6-2

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У АТЛЕТИЦИ

Владан Абрамовић VIII-1 - скок у вис - I место

Ирена Јанић VII-3 - дисциплина 300 m - I место

Теодора Ћириковачки VII-3 - скок у вис - III место

Душан Видовић VIII-4 - дисциплина 100 m - III место

Владана Калинић V-2 - дисциплина 60 m - III место

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У АТЛЕТИЦИ

Јанић Ирена VII-3 - дисциплина 300 mI место

Владан Абрамовић VIII-1 - дисциплина скок у висI место

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У КОШАРЦИ

Мушка екипа – II место

Женска екипа – II место

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

Данило Босанчић VI-1 - I место

Веселин Врачар VII-3 - III место и пласман на републичко такмичење

Бројач посета

412686

Огласна табла


 Нижим разредима настава почиње од 8 часова, а вишим од 13 часова. Смена се мења 2. марта. 

:)

 

 

 

 

Временска прогноза

Све информацијe можете добити путем броја телефона 352-663 радним данима од 8 до 15 часова.

Јавне набавке

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29