Упис деце у први разред основне школе обавезан је за сву децу рођену од 1.3.2013. године до краја фебруара 2014. године. Исказивање интересовања за упис у први разред основне школе вршиће се од 1. априла 2020. године. Добро нам дошли!

Бранкова школа има срце - видео запис

Тимови

СПИСКОВИ ЧЛАНОВА ТИМОВА ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

тим за самовредновање

  1. Живота Раичковић – координатор
  2. Љиљана Симовић
  3. Гордана Јарковачки
  4. Тамара Поповић
  5. Горица Младеновић
  6. Ивана Раичковић
  7. Tања Матејић-представник Савета родитеља

share

  1. Весна Зенг – координатор
  2. Смиља Абрамовић
  3. Данијела Ратков Жебељан
  4. Марија Поповић
  5. Љиљана Симовић
  6. Ивана Раичковић

ученички парламент

  1. Данијела Врховац - координатор
  2. Александра Мимић

тим за професионалну оријентацију

  1. Александра Мимић – координатор
  2. Данијела Ратков Жебељан
  3. Живота Раичковић
  4. Весна Божичковић
  5. Мирјана Балабан
  6. Снежана Боканић
  7. Весна Бекић
  8. Александра Поповић
  9. Ивана Раичковић
  10. Весна Зенг

unesco тим

  1. Данијела Ратков Жебељан – координатор
  2. Александра Мијатов
  3. Коста Мирковић
  4. Весна Михајлов
  5. Дајана Гргић
  6. Љиљана Симовић

тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва

  1. Гордана Јарковачки - координатор
  2. Снежана Стојанчевић
  3. Весна Зенг
  4. Коста Мирковић
  5. Весна Божичковић
  6. Дајана Гргић
  7. Гордана Минић Првуљ-представник Савета родитеља

тим за финансијско описмењавање – фин пис

  1. Снежана Боканић – координатор
  2. Весна Зенг
  3. Александра Мимић
  4. Данијела Ратков Жебељан
  5. Љиљана Јанковић
  6. Александра Мијатов
  7. Јадранка Бојић
  8. Марица Радованчев
  9. Јелена Мирковић

актив за развој школског програма

  1. Јадранка Бојић - координатор
  2. Весна Зенг
  3. Мирјана Балабан
  4. Марица Радованчев
  5. Драгана Стевановић
  6. Александра Поповић
  7. Марија Поповић
  8. Александра Мимић
  9. Данијела Врховац
  10. Јелена Мирковић
  11. Смиља Абрамовић
  12. Дејан Ратков-представник Савета родитеља

тим за школски развојни план

  1. Снежана Анђеловић – координатор
  2. Весна Бекић
  3. Љиљана Јанковић
  4. Весна Зенг
  5. Десанка Павловић
  6. Марица Радованчев
  7. Бранислава Пршић Вујичин
  8. Снежана Боканић
  9. Владимир Козић
  10. Данијела Шиповац
  11. Сања Поповић, представник Савета родитеља

стручни тим за инклузивно образовање

  1. Александра Поповић- координатор
  2. Весна Михајлов
  3. Весна Бекић
  4. Данијела Шиповац
  5. Десанка Павловић
  6. Валентина Николић
  7. Александра Мијатов
  8. Јадранка Бојић
  9. Снежана Анђеловић
  10. Љиљана Јанковић
  11. Александра Слијепчевић
  12. Весна Зенг

13.Снежана Агатоновић Стејић- представник Савета родитеља

тим за професионални развој

  1. Снежана Павловић – координатор
  2. Јаковљевић Радованка
  3. Нада Тот
  4. Љиљана Јанковић
  5. Ивана Раичковић
  6. Зинета Рашовић
  7. Весна Михајлов
  8. Кривокућа Роберт- представник Савета родитеља

тим за маркетинг и промоцију

  1. Јелена Мирковић – координатор
  2. Дејан Ратковић
  3. Снежана Стојанчевић
  4. Владимир Козић
  5. Снежана Павловић
  6. Александра Грујић Новковић
  7. Горица Младеновић
  8. Смиља Абрамовић
  9. Александра Слијепчевић
  10. Јелена Продановић, представник Савета родитеља

тим за обезбеђивање квалитета и развој установе

  1. Бранислава Пршић Вујичин-координатор
  2. Марица Радованчев
  3. Драгица Родић
  4. Верица Стојковић
  5. Валентина Николић
  6. Андријана Андријевски представник Савета родитеља

тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања

  1. Марија Поповић-координатор
  2. Драгана Стевановић
  3. Александра Мимић
  4. Јелена Халупа
  5. Валентина Николић
  6. Александра Грујић Новковић
  7. Весна Божичковић
  8. Весна Зенг
  9. Ивана Раичковић
  10. Мирјана Балабан
  11. Смиља Абрамовић
  12. Јелена Тисевски- представник Савета родитеља

педагошки колегијум

  1. Мирко Нововић
  2. Живота Раичковић
  3. Александра Слијепчевић
  4. Весна Зенг
  5. Верица Стојковић
  6. Гордана Јарковачки
  7. Љиљана Јанковић
  8. Јелена Халупа
  9. Данијела Ратков Жебељан
  10. Јадранка Бојић
  11. Снежана Боканић
  12. Снежана Анђеловић
  13. Радованка Јаковљев Лазић
  14. Драгана Стевановић
  15. Јелена Мирковић
  16. Снежана Павловић
  17. Бранислава Пршић Вујичин
  18. Александра Поповић
  19. Александра Мимић
  20. Александра Мијатов
  21. Снежана Стојанчевић
  22. Ивана Раичковић
  23. Вера Стојковић

комисија за екологију

  1. Радованка Јаковљев Лазић – координатор

комисија за биоскоп и позориште

  1. Марија Поповић-– координатор
  2. Снежана Анђеловић
  3. Тамара Поповић

црвени крст

  1. Вера Стојковић

спортске активности

  1. Мирко Нововић
  2. Коста Мирковић
  3. Александра Мимић
  4. Драгица Родић


Бројач посета

478321

Огласна табла


 Због ванредне ситуације, настава се у школи обуставља од 16. марта до даљег. Пратите упутства о начину одржавања наставе на даљину. 

:)

 

 

 

 

Временска прогноза

Све информацијe можете добити путем броја телефона 352-663 радним данима од 8 до 15 часова.

Јавне набавке

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31